Par FACTUM aptauju klubu

FACTUM aptauju klubu ir izveidojusi un uztur pētījuma aģentūra FACTUM.

Reģistrējoties FACTUM aptauju klubā, Jūs kļūstat par tā biedru un iegūstat iespēju izteikt viedokli pētījumos par dažādām aktuālām tēmām. Iegūtā informācija tiek izmantota tikai apkopotā veidā un FACTUM aptauju klubs nodrošina tā biedru sniegto atbilžu anonimitāti.

Par aktīvu un godprātīgu dalību FACTUM aptauju kluba un tā partneru veiktajās aptaujās, kluba biedri krāj punktus un saņem balvas.

FACTUM Aptauju kluba programmnodrošinājums ļauj veikt visdažādākos pētījumus interneta vidē, nodrošinot augstu iegūto datu kvalitāti un garantējot augstu datu drošības līmeni. Kluba komandai ir ilggadēja pieredze sociālo un mārketinga pētījumu jomā, kā arī plašs sadarbības partneru loks daudzās ārvalstīs.

Par aptauju kluba biedru var kļūt ikviens, kurš ir aizpildījis reģistrācijas anketu un atbilst kluba noteikumiem. Lai nodrošinātu objektīvu un ticamu datu ieguvi, reģistrācijas laikā jaunie dalībnieki tiek lūgti sniegt vispārēju demogrāfisku informāciju par sevi. Pēc reģistrācijas ikviens aptauju kluba dalībnieks var labot vai papildināt informāciju par sevi aptauju kluba autorizētajā sadaļā, izmantojot kluba piešķirto lietotājvārdu un paroli.

Plašākai informācijai par aptauju klubu:

Pētījumu un aptauju pieteikumiem: info@factum.lv